1. PIXEL KODAS:

Apie mus

 • Atraskite puikių dekoracijų internetinėje parduotuvėje

   Ar jau žinote butikas.lt internetinę parduotuvę ?

   Apsilankę mūsų parduotuvėje atrasite daug gražių ir naudingų daiktų namams, sodui ir verslui. Su mūsų prekėmis rasite naudingų namų pagalbininkų su dekoratyviniais efektais, nesvarbu, ar tai bus sodinukas, gėlės krepšelis ar savitarnos krepšelis jūsų gamtos prekių parduotuvėje: mūsų krepšeliai yra universalūs ir patrauklaus dizaino. Be kita ko, galite rinktis iš natūralios gluosnio, medžio ar vandens hiacinto vytelių bei lengvai prižiūrimo polirotango. Didelę mūsų asortimento dalį sudaro krepšeliai, tačiau siūlome ir daugybę kitų prekių.

   Dekoravimo internetinė parduotuvė su patraukliais pasiūlymais

   Mūsų verslo klientai naudojasi dekoratyviniais gaminiais iš mūsų dekoratyvinės internetinės parduotuvės, norėdami reguliariai pritaikyti savo verslo patalpų apdailą prie dabartinių tendencijų. Daugelis mūsų asortimento gaminių taip pat papildo gėlių specializuotų parduotuvių, dovanų idėjų parduotuvių ar parduotuvių asortimentą. Privatūs klientai, kurie laukiami bet kuriuo metu, mūsų parduotuvėje ras dovanų ir gražių dekoracijų namams ir sodui. Mūsų asortimente, be kita ko, yra nedideli baldai iš natūralių medžiagų, namų tekstilė, krepšiai, sodo baldai ir daug daugiau. Tiesiog įsitikinkite, kad butikas.lt siūlo platų pintinių asortimentą ir dar daugiau.

   

  Mes nekaupiame sandėlio, tačiau dirbame su labai aktyviais partneriais ir siūlome šimtus pasirinkimo galymybių jūsų interjerui, dovanai ar tiesiog mielą širdžiai pirkinį per ganėtinai trumpą laiką.

  Norite užsakyti didesniais kiekiais – būtinai pirmiausia kreipkitės į mus – pateiksime specialų pasiūlymą.
  Galbūt jūs kažką patys gaminate ir norėtumėte parduoti? Drąsiai kreipkites – susitarsime dėl bendradarbiavimo!

  Mūsų el. parduotuvėje rasite prekių namams, dovanoms, vaikams. Švenčiate vestuves, gimtadienį, dalyvaujate firmos ar draugų vakarėlyje ar tiesiog norite papuošti švenčių proga namus, atnaujinti juos naujomis detalėmis, o gal gyvybės norite įkvėpti savo kiemui – pas mus visada rasite iš ko pasirinkti. Nesame didelė įmonė, tad vertiname kiekvieną pas mus apsilankiusį klientą.