Sodo laužaviete HAITIS

 • Kraunamos nuotraukos
  7500
  Į krepšelį 

  Didelė, iki 70 cm skersmens, Haiti sodo laužavietė leis  uždegti labai didelę ugnį. Gili laužavietė reiškia, kad jame sudegusi mediena neplinta net ir stiprių vėjų metu. Tai puikiai tinka kartu su laužo grotelėmis ar katilais, kabančiais ant trikojo. 

  Laužavietės indo skersmuo: 70cm Židinio dubenėlio
  plieno storis: 2,0mm,
  bendras aukštis: 30cm,
  bendras plotis: 88cm,
  produkto svoris: apytiksliai 21 kg.

 • Visa Haitis laužavietės konstrukcija yra labai stabili ir tvirta, visi elementai suvirinti. sukurdamas neįtikėtinai solidų produktą. Masyvios trys kojos reiškia, kad laužavietė tvirtai stovi ant žemės. Dėka rankenos, pritvirtintos abiejose laužavietės pusėse leidžia lengvai perkelti į bet kurią vietą ir uždegti ugnį bet kurioje vietoje kur reikia. Laužavietės yra pagamintos iš neapdoroto plieno, gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose. Tai natūralu plienui ir nedaro neigiamos įtakos gaminio stiprumui. Praktiškumas derinamas su gaminio apdailos elegancija, kuri taip pat gali tapti įdomiu dekoratyviniu elementu mūsų sode.

  Mūsų parduotuvėje taip pat rasite praktiškų laužo grotelių ant trikojo ir katilų, kurie puikiai atitinka mūsų laužaviete .