JUODOS 70CM PLIENINĖS GROTELĖS ANT 180CM TRIKOJO + 70CM LAUŽAVIETĖ

 • Kraunamos nuotraukos
  14000
  Į krepšelį 

  Sodo grotelės ant trikojo, kurio aukštis yra apie 180cm, leidžia jums gaminti maistą tiesiai virš ugnies nuo įprastos malku, taip pat naudojant medžio briketus. Sodo laužavietė idealiai tinka saugiai ir be nereikalingos netvarkos uždegti ugnį terasoje ar sode. 

 • Sodo kepsninės specifikacijos:


  Trikojo aukštis: apytiksliai. 180cm
  skersmuo tinklelis: 70cm
  groteliu strypo storis: 5mm
  groteliu medžiaga: paprastas plieno
  Masė: maždaug. 12,5 kg
  trikojis, padengtas milteliais: 

  Specifikacijos sodo laužavietės

  Laužavietės
  dubenio skersmuo : 100 cm
   dubenio storis: 2,5 cm
  Aukštis: 30 cm
  bendras plotis: 108
  cm Svoris: apytiksliai. 22,0 kg

  produkto aprašymas:
  Trikojis, padengtas milteliais, labai atsparus bet kokiems pažeidimams ir oro sąlygoms. Grotelių grotelių aukštį galima lengvai reguliuoti ritės pagalba, kuri yra ant trikojo viršaus. Tinklelio skersmuo yra iki 70cm, todėl vieną kartą galėsite paruošti maistą ant grotelių didelei žmonių grupei. Grilis ant stovo yra idealus visiems lauko grilio mėgėjams. Ši trikojis gali būti naudojamas bet kur, net ant nelygaus paviršiaus. Dėl elegantiškos apdailos ir kruopščiai pasirenkant medžiagas trikojis sukuria labai gero produkto įspūdį. Originalus ir nepakartojamas jūsų akies vaizdas bus malonus visą laiką, o ant grotelių kepami patiekalai įkvėps daugelį gomurio svečių.

  Laužaviete galima naudoti įvairiais būdais. Derinant juos su grotelėmis, fokusavimo elementu ant trikojo ar virdulio. Ta pati laužavietė bus praktiška deginant ugnį,šilumos šaltinį, taip pat stilingas būdas apšviesti. Jie gali būti dedami bet kur sode ar terasoje, kad būtų galima lengvai, saugiai uždegti ugnį. Laužavietė pagaminta iš neapdoroto plieno gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotosios. Plienas yra natūralus ir nedaro neigiamos įtakos gaminio stiprumui. Praktiškumas atitinka elegancijos apdailos gaminį, kuris taip pat gali tapti įdomiu dekoratyviniu elementu mūsų sode. Rankena pritvirtinta abiejose židinio pusėsejį galima lengvai perkelti I bet ir kuria vieta ir uždegti laužą bet kurioje vietoje kur reikia.